Vítejte na beta testování
Engramo English!

O čem je Engramo?

Jestli jste tu poprvé a pátráte po tom, co vlastně Engramo English je, tak doporučujeme stránky engramo.com, které shrnují základní fakta. Jednou větou se dá říct, že Engramo English je online aplikace pro procvičování anglické gramatiky, která si klade za cíl maximálně efektivně posunout typicky středně pokročilého studenta na vyšší úroveň. Každý student má svou vlastní cestu kurzem, které závisí na tom, jak dobře mu procvičování jde.

Testování

Tímto se přihlašujete do beta testování, čímž dostáváte aplikaci na 60 dní zdarma výměnou za užitečnou zpětnou vazbu. Rádi zapracujeme vaše podněty, abychom se přiblížili více potřebám reálných studentů. Neváhejte se s námi podělit o jakoukoliv vaši zkušenost.

Prostoru pro zaslání zpětné vazby je více: z dashboardu aplikace, při vlastním procvičování či prostřednictvím dotazníku. Jsme zvědavi na vaši zkušenost a podněty, ať co se týče grafického návrhu, uživatelské přívětivosti či obsahu jednotlivých cvičení či čehokoliv jiného.

Co následuje pak

Když nám svými podněty aktivně pomůžete Engramo English vylepšit a vyplníte závěrečný dotazník, je pro vás připravena 50% sleva na první předplatné.

Vaše data

Vaše data s nikým nesdílíme, nicméně s vaším dovolením sdílíme průběh a výsledky beta testování s pedagogy vaší školy.

Více informací ohledně zásad ochrany osobních dat najdete na https://www.engramo.com/privacy-policy/.

Co jsme zač

Jsme malá kladenská a pražská IT a jazyková společnost, která vyvíjí Engramo English jako pomocný nástroj pro studenty středně pokročilé úrovně angličtiny k dosažení C1 úrovně. Engramo English je především o procvičování správné gramatiky, což je jen první krok směrem k vývoji nástroje, který studenta připraví na vyšší úroveň jazyka ve všech ohledech

Předem děkujeme za účast v testování, doufáme, že bude pro vás přínosné a že vás práce s angličtinou touto formou bude bavit a těšíme se na vaše reakce.